Zamówienie i wysyłka

Rozumiemy, jak ważne jest dla Ciebie terminowe i bezpieczne otrzymanie zamówienia. Oferujemy wysyłkę do USA i wybranych krajów na całym świecie, korzystając z usług różnych przewoźników, aby zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą jakość wysyłki.

Sposób i koszt wysyłki:

Z dumą oferujemy naszym klientom metodę wysyłki CJDropshipping Ordinary, która dostarcza produkty szybciej niż zwykłe opcje wysyłki z Chin do Polski i USA. Średni czas dostawy wynosi od 7 do 15 dni. Należy jednak pamiętać, że czas dostawy może się różnić w zależności od procedur odprawy celnej lub innych nieprzewidzianych okoliczności, na które nie mamy wpływu.

Staramy się oferować bezpłatną wysyłkę, gdy tylko jest to możliwe. Jeśli bezpłatna wysyłka nie jest dostępna, cena wysyłki zostanie obliczona przy kasie na podstawie Twojej lokalizacji i wagi zamówienia. Należy pamiętać, że klienci są odpowiedzialni za uiszczenie wszelkich obowiązujących ceł, podatków i ceł związanych z ich zamówieniami.

Bezpłatna wysyłka to dodatek, który oferujemy naszym klientom w przypadku kwalifikujących się produktów. Jeśli jednak chcesz zwrócić produkt, który został Ci przesłany bezpłatnie, pamiętaj, że będziesz odpowiedzialny za pokrycie kosztów przesyłki zwrotnej. Kwota odliczona od Twojego zwrotu będzie odzwierciedlać rzeczywisty koszt wysyłki zwrotnej.

Czas wysyłki:

Staramy się przetwarzać i wysyłać wszystkie zamówienia w ciągu 1-2 dni roboczych. Należy pamiętać, że nie wysyłamy w weekendy i święta. Czas dostawy może się różnić w zależności od Twojej lokalizacji i wybranej metody wysyłki. Szacowany czas dostawy zostanie podany przy kasie.

Śledzenie zamówienia:

Po wysłaniu zamówienia prześlemy Ci numer przesyłki e-mailem, abyś mógł monitorować postęp przesyłki. Należy pamiętać, że informacje o śledzeniu mogą nie być dostępne w przypadku niektórych międzynarodowych miejsc docelowych.

Zagubione lub uszkodzone paczki:

Nie ponosimy odpowiedzialności za zagubienie lub uszkodzenie paczek podczas transportu. Jeśli jednak Twoja przesyłka zaginie lub zostanie uszkodzona, skontaktuj się z naszym działem obsługi , abyśmy mogli pomóc Ci w złożeniu reklamacji u przewoźnika.

Ograniczenia dotyczące wysyłki:

Należy pamiętać, że wysyłka do niektórych miejsc docelowych może nie być możliwa ze względu na ograniczenia prawne lub regulacyjne. Jeśli nie będziemy w stanie wysłać przesyłki do Twojej lokalizacji, powiadomimy Cię o tym tak szybko, jak to możliwe i zwrócimy pełny zwrot pieniędzy za Twoje zamówienie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące naszej polityki wysyłkowej, nie wahaj się z nami skontaktować nasze wsparcie .

Nasza inspiracja

Bag Space oferuje mnóstwo możliwości wyrażenia swojego niepowtarzalnego stylu. Czerpiąc inspirację z historii niezliczonych osób i otaczającego nas świata, nasze torby to coś więcej niż tylko akcesoria. Są świadectwem Twojej osobowości, Twojej podróży i Twoich pasji.

Nasze kolekcje

Odkryj świat możliwości w naszych wybranych kolekcjach. Niezależnie od tego, czy jesteś trendsetterem szukającym najnowszych toreb na ramię, wędrowcem szukającym idealnego plecaka podróżnego, czy studentem przygotowującym się do nowego semestru, w Bag Space znajdziesz coś, co przemawia do Twojego serca. Od eleganckich torebek emanujących elegancją po torby na ramię, które są zarówno modne, jak i funkcjonalne – mamy coś dla Ciebie.

Kupuj wszystko